Mellenes ar pienu - banketu un pasākumu serviss

"Mellenes ar pienu" ir Volneru ğimenes uzņēmums. Savu darbību uzsākām 2004.gadā kā izklaides aģentūra “Blueberry Travel”, organizējot dažādus pasākumus un braucienus vietējiem un ārvalstu tūristiem. Tomēr jau izsenis mūs ir pavadījis sapnis radīt pašiem savu izklaides vietu, uz kuru aicināt visus pozitīvi domājošos un atpūsties gribošos. Tamdēļ 2013.gada pavasarī savas durvis Rīgā vēra "Mellenes ar pienu". Līdz COVID-19 pandēmijai piedāvājam gan svētku banketu pakalpojumus, gan ikdienas maltītes mūsu kafejnīcā. Kā jau daudzi ēdināšanas arī mēs nedaudz mainījām savu pakalpojumu klāstu. 

Ko tad īsti šodien piedāvā “Mellenes ar pienu”?

Izbraukuma banketu apkalpošana. Nodrošinam ēdināšanas pakalpojumus dažāda veida pasākumiem - sākot no kafijas pauzēm vai semināra pusdienām līdz svinīgām vakariņām. Lielāka mēroga pasākumus, piemēram, sporta spēles vai filmēšanas laukumus varam apkalpot ar izbraukuma virtuvi.

Laika posmā no aprīļa līdz oktobrim uzņemam viesus mūsu zaļajā filiālē Nāgelmuižā, kur organizējam dažāda veida āra pasākumus. Piedāvājam sporta spēļu programmas, izplānojam komandas saliedēšanas pasākumus. Tāpat mūsu teritorija Lielās Juglas krastos ir arī jauka vieta dažādām svinībām. Protams, arī Nāgelmuižā parūpēsimies par gardām uzkodām, siltām pusdienām vai svinīgām vakariņām. 

Esam padomājuši arī par citām izklaides iespējām, organizējot tematiskus spēļu vakarus, kā piemēram "Prāta Blenderis". Savukārt tiem, kas vēlas doties piedzīvojumos, ar lielāko prieku piedāvājam pievienoties mūsu organizētās auto orientēšanās sacensībās “Garšu brauciens” !  Par tiem vairāk vari uzzināt mūsu Facebook lapā.


JAU IZSTRĀDĀTUS PIEDĀVĀJUMUS ĒDIENKARTĒM UN PASĀKUMU AKTIVITĀTĒM IESPĒJAMS APSKATĪT MŪSU PIEDĀVĀJUMA KATALOGĀ.

Ja vēlaties lai pagatavojam gardu maltīti vai noorganizējam jautru pasākumu, lūdzu sazināties ar mums!