Apceļosim Latviju un Eiropu!

Jau kopš 2004.gada SIA Blueberry Travel piedāvā tūrisma un pasākumu aģentūras pakalpojumus vietējiem ceļot gribētājiem un ārzemju viesiem Latvijā.

2007 – 2013 darbojāmies arī kā WHL.TRAVEL un Urban Adventures tīklu pārstāvis Latvijā, kas apvieno tūrisma aģentus vairāk nekā 100 pasaules valstīs. To vadošais pakalpojumus ir online rezervācijas individuāliem ceļotājiem. Kā šo tīklu pārstāvis strādājām gan ar viesnīcu rezervāciju sistēmām, gan 3 - 6 stundu ekskursijām pa Rīgu. 

Kā ceļojumu aģentūra piedāvājam sekojošus pakalpojumus:

  • Ekskursijas un ceļojumu programmas Latvijā un Eiropas valstīs – izstrāde, plānošana un realizēšana.
  • Darījumu tūrisma pakalpojumi. Ceļojuma programmas izstrāde un realizēšana (t.sk. sanāksmes, konferences, prezentācijas, motivējošās programmas u.c.).

Lai mēs varētu izstrādāt precīzu ceļojumu programmu un izmaksu aprēķinu, lūdzu sazinies ar mums!

Jau izstrādātas programmas un piedāvājumus iespējams apskatīt un pasūtīt šeit!


Kopš 2009.gada viens no mūsu sadarbības partneriem ir bijis Austrālijā dibināta vienas dienas ekskursiju kompānija Urban Adventures. 

Kā Urban Adventures sadarbības partneris piedāvājam rezervēt arī interesantas ekskursijas par Rīgu, kas lieliski iederēsies Jūsu biznesa partneru vai ārvalstu draugu izklaides programmā.  

Ja vēlies rezervēt kādu no Riga Urban Adventures, neaizmirsti izmantot īpašā piedāvājuma kodu BLUEBERRY, lai saņemtu 15% atlaidi!

Riga Urban Adventure Tours
0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .