Telpas svinībām - Banketu serviss

"Mellenes ar pienu" ir jauka vietiņa, kurā saimnieko Volneru ğimene. Šis ir viens no mūsu ğimenes aizraujošākiem projektiem. Savu darbību uzsākām kā izklaides aģentūras “Blueberry Travel”, organizējot dažādus pasākumus un braucienus. Tomēr jau izsenis mūs ir pavadījis sapnis radīt pašiem savu izklaides vietu, uz kuru aicināt visus pozitīvi domājošos un atpūsties gribošos. Tamdēļ 2013.gada pavasarī savas durvis vēra "Mellenes ar pienu".

Ko tad īsti piedāvā “Mellenes ar pienu”?

Piedāvājam savas telpas svinībām. Lai svētkus padarītu gardākus, parūpēsimies arī par maltīti un uzkodām. Protams, kā pasākumu organizatori palīdzēsim ar svētku scenāriju un tā realizēšanu. 

Izbraukuma banketu apkalpošana. Nodrošinam ēdināšanas pakalpojumus dažāda veida pasākumiem - sākot no kafijas pauzēm līdz svinīgām vakariņām. Lielāka mēroga pasākumus, piemēram, sporta spēles vai filmēšanas laukumus varam apkalpot ar izbraukuma virtuvi

Esam padomājuši arī par citām izklaides iespējām, organizējot tematiskus spēļu vakarus, kā piemēram "Prāta Blenderis". Savukārt tiem, kas vēlas doties piedzīvojumos, ar lielāko prieku piedāvājam pievienoties mūsu organizētās auto orientēšanās sacensībās “Garšu brauciens” !  Par tiem vairāk vari uzzināt mūsu Facebook lapā.


Svinību, uzkodu, kā arī korporatīvo klientu ēdināšanas piedāvājumus iespējams skatīt šeit. 
 

Ja vēlaties organizēt ballīti, banketu vai svinīgu pasākumu mūsu telpās, lūdzu sazināties ar mums!

Pirkumu grozs