Pusdienotava -  Telpas svinībām - Banketu serviss

"Mellenes ar pienu" ir jauka vietiņa, kurā saimnieko Volneru ğimene. Šis ir viens no mūsu ğimenes aizraujošākiem projektiem. 

Līdz šīm esam darbojušies kā tūrisma un izklaides aģentūras “Blueberry Travel”, organizējot dažādus pasākumus un ceļojumus. Tomēr jau izsenis mūs ir pavadījis sapnis radīt pašiem savu izklaides vietu, uz kuru aicināt visus pozitīvi domājošos un atpūsties gribošos.

Tamdēļ 2013.gada pavasarī savas durvis vēra "Mellenes ar pienu", kas atrodas Rīgā, Brīvības ielā 146.

Ko tad īsti piedāvā “Mellenes ar pienu”?

  • Gardas maltītes ikdienā un svētkos. Ēdienkartes piedāvājumus skatīt šeit.
  • Bāra piedāvājumā ietilpst kafija un tēja gan dzeršanai uz vietas, gan līdzņemšanai. Jautrākam noskaņojumam pagatavosim arī kādu grādīgāku dziru.
  • Mūsu telpas izmantojamas arī bērnu ballēm, semināriem, sanāksmēm, prezentācijām u.c līdzīgiem pasākumiem. Protams, kā pasākumu organizatori palīdzēsim ar svētku scenāriju un tā realizēšanu. Lai svētkus padarītu gardākus, parūpēsimies arī par maltīti un uzkodām.
  • Izklaides un labo domu telpa. Esam padomājuši arī par citām izklaides iespējām, organizējot tematiskus spēļu vakarus, kā piemēram "Prāta Blenderis". Savukārt tiem, kas vēlas doties piedzīvojumus, ar lielāko prieku piedāvājam pievienoties mūsu organizētās auto orientēšanās sacensībās “Garšu brauciens”!  Par tiem vairāk vari uzzināt mūsu Facebook lapā.


ŠOBRĪD STRĀDĀJAM TIKAI IZBRAUKUMA ĒDINĀŠANĀ. PUSDIENOTAVA ATSĀKS DARBU 1.SEPTEMBRĪ

Pusdienotavas darba laiks (sākot ar 1.septembri)

Pirmdiena - Piektdiena 

11:00 - 17:00

Pārējā laikā mūsu telpas pieejamas pasākumiem un banketiem ar iepriekšējām rezervācijām.

Ja vēlies pasūtīt pusdienas līdznemšanai, zvani mums 29 283 441!

Ja vēlaties organizēt ballīti, banketu vai svinīgu pasākumu mūsu telpās, lūdzu sazināties ar mums!

0

Pirkumu grozs