Kafejnīca -  labo ideju telpa

"Mellenes ar pienu" ir jauka vietiņa, kurā saimnieko Volneru ğimene. Tas ir viens no mūsu ğimenes jaunākiem un aizraujošākiem projektiem. 

Līdz šīm esam darbojušies kā tūrisma un izklaides aģentūras “Blueberry Travel”, organizējot dažādus pasākumus un ceļojumus. Tomēr jau izsenis mūs ir pavadījis sapnis radīt pašiem savu izklaides vietu, uz kuru aicināt visus pozitīvi domājošos un atpūsties gribošos.

Nu tas mirklis ir pienācis! 2013.gada pavasarī savas durvis vēra "Mellenes ar pienu", kas atrodas Rīgā, Brīvības ielā 146.

Ko tad īsti piedāvā mūsu ģimenes kafejnīca “Mellenes ar pienu”?

  • Gardas maltītes ikdienā un svētkos. Ēdienkartes piedāvājumus skatīt šeit.
  • Bāra piedāvājumā ietilpst kafija un tēja gan dzeršanai uz vietas, gan līdzņemšanai.  Pagatavosim oriģinālus bezalkoholiskos kokteiļus un neizpaliks arī kāds grādīgāks dzēriens.
  • Mūsu telpas izmantojamas arī bērnu ballēm, semināriem, sanāksmēm, prezentācijām u.c līdzīgiem pasākumiem. Protams, kā pasākumu organizatori palīdzēsim ar svētku scenāriju un tā realizēšanu. Lai svētkus padarītu gardākus, parūpēsimies arī par maltīti un uzkodām.
  • Spēļu un izklaides telpa. Esam padomājuši arī par citām izklaides iespējām, organizējot tematiskus spēļu vakarus. Par tiem vairāk vari uzzināt mūsu Facebook lapā.

Kafejnīcas darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
11:00 – 18:00

Pārējā laikā mūsu telpas pieejamas iepriekšējām rezervācijām.

Ja vēlaties organizēt ballīti, banketu vai svinīgu pasākumu mūsu telpāš, lūdzu sazināties ar mums!

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .